Tıp Fakültesi

Girişimsel Kardiyoloji Masaya Yatırıldı

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı ‘nın düzenlemiş olduğu “Güneydoğu Anadolu Bölgesi 1.Girişimsel Kardiyoloji Kursu" Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesinde gerçekleştirildi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Flaş Flaş Flaş! Vücudunda yara ve darp izi yok! Kaçan kurbanlığın peşinden gidip ölü bulunan Onur'un otopsi işlemlerine başlandı!

Ankara'da kaçan kurbanlığın peşinden gittikten sonra kaybolan, 2 gün sonra da cansız bedeni bulunan tıp fakültesi öğrencisi 20 yaşındaki Onur Eker'in, Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsi işlemleri sürüyor. Vücudunda herhangi bir yara ve darp izi olmadığı belirtilen Eker'in kesin ölüm nedeni otopsiyle belirlenecek. Torununun cenazesinin yanına gittiğini belirten dede Zühtü Erdoğan, "Yüzüstü vaziyette olduğu ve baya orada bulunduğu için kafa bölümünde çürüme meydana gelmişti" dedi. İşte haberin detayları...

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mardin'e tıp fakültesi açılıyor

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Mardin Artuklu Üniversitesi bünyesinde Tıp Fakültesi kuruldu.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mardin'de Tıp Fakültesi İçin Rekor İmza

Mardin Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, Mardin’de Tıp Fakültesi’nin açılması için açılan imza kampanyasını sonlandırdı. Bir ay gibi kısa bir sürede 108 bin 622 imza toplandı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ