Tokat

Tokat Hava Durumu

Tokat'ta bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji raporlarına göre 15 günlük Tokat hava durumu. Tokat'ta 13 Nisan 2021 Salı hava durumu nasıl olacak? Tokat 14 Nisan 2021 Çarşamba yağış var mı? Tokat 15 Nisan 2021 Perşembe hava durumu güneşli mi?

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Vaka sayısı en çok azalan ve artan iller hangileri?

Sağlık Bakanı Koca, geçtiğimiz haftadan bu yana vaka oranları en çok artan ve azalan illerin listesini paylaştı. Buna göre, geçen haftaya göre vaka sayısı en fazla azalan iller; Bayburt, Erzincan, Trabzon, Karabük ve Hatay oldu. En fazla artış olan iller ise; Ordu, Giresun, Samsun, Tokat ve Bolu.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Normalleşme kriterlerine göre yasakların kalkacağı iller!

İllere göre 100 bin kişide haftalık vaka sayısı haritasını Bakan Koca'nın açıklamasının ardından en düşük riskli kentler ve en yüksek riskli kentler de belli oldu. 1 Mart'ta başlaması planlanan kademeli normalleşmenin kaderini belirleyecek haritada, 12 il çok yüksek riskliler arasında değerlendirilirken 4 il de düşük riskli il arasında yer aldı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mardinli Zeynettin Ağırman, 22 yıl sonra kız kardeşine kavuştu

A TV'de yayımlanan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' Programına konuk olan Nusaybinli Zeynettin Ağırman, 22 yıl önce Antalya'da kaybettiği iki kız kardeşine kavuştu.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

10 kişide mutasyonlu virüs tespit edildi

İngiltere'de mutasyon geçiren ve daha hızlı yayılan koronavirüs türü Tokat'ta 10 kişide tespit edildi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ