4 çocuk annesi eşini öldürmüştü! Korkunç vahşette yeni detay...

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde, boşanma aşamasındaki eşi Semra Durak'ı öldüren Ömer Durak'ın bir süre önce uzaklaştırma cezası aldığı ortaya çıktı.

  • 02.10.2023 20:28
4 çocuk annesi eşini öldürmüştü! Korkunç vahşette yeni detay...

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde yaşanan olayda Ömer Durak ile Semra Durak arasında henüz bilinmeyen nedenle tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Ömer Durak yanında getirdiği silahla eşi 4 çocuk annesi Sema Durak'a ateş açtıktan sonra aynı silahla intihar etti.

 Koçhisar Mahallesi 309 Sokakta meydana geldi. İddialara göre, 42 yaşındaki Ömer Durak , 4 çocuk annesi 36 yaşındaki Semra Durak  ile 1 yıl önce yaşadıkları tartışma yüzünden uzaklaştırma aldı. Ömer Durak 'nin eşi Semra Durak'i silahla vurduktan sonra aynı silahla intihar etmek için kafasına ateş ettiği öğrenildi.

KOMŞULAR İHBAR ETTİ

Komşularının ihbarı ile solay yerine çok sayıda ambulans ve polis ekibi gönderildi.

Ambulansla hastaneye kaldırılan yaralılardan Semra Durak yapılan bütün müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Semra Durak'nin cenazesi ise Kızıltepe Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

DURUMU AĞIR

Ömer Durak'nin ise durumunun ağır olduğu ve hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. 

 Image description

Yorumlar

Image
Ziyaretçi
04.10.2023 / 09:10

kadına Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Allah cucuklarına sabır versin cok zor bır durum

Image
Ziyaretçi
03.10.2023 / 19:49

Bu olayın aile içindeki detaylarını biliyorum maalesef ne olursa olsun sonuçları bu olmamalı ama bu adama bunu yaptıracak kadar hem kendi hem eşinin ailesi hayatı zindan ettiler

Yorum Yaz