Piknik buluşmasında korkunç son: 4 ölü

Yıl sonu pikniğine giden 16 kişilik öğrenci gurubundaki bir öğrenci gölet üzerinde köprüde fotoğraf çektirmek isterken dengesini kaybederek suya düştü. Öğrenciyi kurtarmak için suya atlayan bir başka öğrenci ile servis şoförü ve bir vatandaş da boğularak hayatını kaybetti. İki öğrencinin cansız bedenine ulaşıldı.
  • 13.05.2023 18:25
Piknik buluşmasında korkunç son: 4 ölü

Afyonkarahisar'da Hocalar Lisesi'nden 16 kişilik öğrenci grubu piknik için Sandıklı ilçesi Akdağ Tabiat Parkı'na geldi. Göletin üzerindeki köprüde fotoğraf çektirmek isteyen gruptakilerden biri, dengesini kaybedince suya düştü.

4'Ü DE HAYATINI KAYBETTİ
Bunun üzerine öğrenciyi kurtarmak için 3 kişi de suya atladı. Ancak 4 kişi de suda boğularak hayatını kaybetti. Olayın ardından şahısların cesedini çıkarmak için AFAD ekipleri çalışma başlattı.

İKİ ÖĞRENCİNİN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI
Olayda ölen geçlerden Mehmet C. ve Ramazan A.'nın cansız bedenleri AFAD ekipleri tarafından gölete girdikleri bot ve kanca yardımı ile çıkarıldı. Diğer ikisinin cansız bedeninin çıkarılması içinse Konya'dan istenen balık adamların gelmesi bekleniyor. Öte yandan, çocuklarının cansız bedenleri çıkarılan aileler ise bölgede sinir krizleri geçirerek, balık adamların geç gelmesine tepki gösterdiler.

Yorum Yaz