YırtıkPantolon kanalının sahibi kimdir? Youtuber YırtıkPantolon adı nedir? Kaç yaşında?

Seyahat vlogları denildiğinde akla gelen sayılı isimlerden biri olan Youtube içerik üreticisi YırtıkPantolon kanalı kimin? YırtıkPantolon adı nedir, kaç yaşındadır? Hangi işle uğraşmaktadır?

BİYOGRAFİ
PAYLAŞ:

YırtıkPantolon Youtube kanalının sahibi kimdir?

YırtıkPantolon kanalının sahibi Oğuzhan Tıraş'tır. Oğuzhan Youtube'da oldukça popüler izlenme oranlarına sahip olan bir youtuber'dır. Genellikle içerikleri seyahat vloglarından oluşmaktadır.

Oğuzhan Tıraş 4 Mayıs 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. İlk videosunu 2018 yılında paylaşan 27 yaşındaki Oğuzhan Tıraş 2015 yılından bu yana dünyayı geziyor ve seyahat vlogları kaydederek sosyal medya hesabında paylaşıyor.

  • Oğuzhan Tıraş'ın YırtıkPantolon isimli kanalını ziyaret etmek için tıklayınız.

YırtıkPantolon Oğuzhan Tıraş ne iş yapıyor?

Latin Amerika ülkesi Brezilya'da yaşayan Tıraş, Koreli kız arkadaşıyla YırtıkPantolon isimli Youtube kanalında seyahat vlogları çekmektedir. Başlıca seyahat noktaları Brezilya, Paraguay, Meksika, Latin Amerika ülkeleridir. Oğuzhan Tıraş şimdiye kadar Youtube için 100'ün üzerinde içerik paylaşmıştır.

Latin Amerika ülkelerinin yanı sıra Oğuzhan Tıraş'ın Tayland, Hindistan, Brunei, Endonezya, Tayvan, Bangladeş, Kore, Japonya, Singapur, Malezya gibi Asya ülkelerini de ziyaret etmiş ve pek çok içerik üretmiştir.

Oğuzhan Tıraş'ın şimdiye kadar 30'un üzerinde ülkeyi ziyaret ettiği tahmin edilmektedir.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle