7 Yaşındaki Şeymanur tabletine kavuştu

Mardin’in Mazıdağı ilçesine tableti olmadığı için 1 kilometre yol yürüyüp arkadaşının evinde canlı derse katılan 7 yaşındaki Şeymanur’a tablet hediye edildi.

EĞİTİM

Mazıdağı ilçesine bağlı Kayalar Mahallesine ikamet eden 7 yaşındaki Şeymanur Kaya, canlı derse katılmak için her gün 1 kilometrelik yol yürüyerek arkadaşının evinde canlı derse katıldı.

Şeymanur Hakkında yapılan haberlerin ardından harekete geçen Eğitim Bir-Sen yöneticileri Şeymanur Kaya'yı evinde ziyaret ederek, doktor olmak hayali kuran Şeymanur'a tablet hediye etti.

Tableti alan Kaya, Eğitim Bir-Sen yöneticilerine teşekkür etti.

YORUMLAR

  • Şeyi bakanım il diyarbakır ilçe çınar Ovabağ orta okulu lütfen bana tablet yada bilgisayar ğünderebilirmisinin

    Edirne illine tablet bilgisayar dağıtımı başlamasını istiyoruz çünkü bu ilde ve ilçelerde online eğitime katılmaya çalışıp katılamayan bir sürü öğrenci var biride benim lütfen en kısa sürede tablet veya bilgisayar göndermenizi istiyoruz sayın bakanım

    COK BÜYÜK MARİFET GİBİ POZ VERMİŞLER ALTI ÜSTÜ Bİ TABLET BU ÜLKENİN İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN COCUKLARINA HER TÜRLÜ YARDIM ZORUNLU ZATEN BU NEYİN REKLAMI UTANMADADINIZ MI BU RESMİ CEKERKEN GÖSTERİŞ YAPMAK SADECE BİZİM ÜLKEDE VAR YAZIK

Yorum Ekle