AK Parti Aday Adayı Ahmet Alan Genç MÜSİAD Toplantısına Katıldı

Genç Musiad (Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği)’ nin rutin olarak düzenlediği Yönetim Kurulu Toplantısına Ak Parti Aday adayı Ahmet Alan katıldı.

POLİTİKA
PAYLAŞ:

Genç Müsiad üyelerinin hazır bulunduğu toplantı, MÜSİAD Gençlik Kurulu Başkanı Gazi Yıldızın Yaptığı kısa konuşmanın ardından başladı. Başkan Yıldız’ın ardından söz alan Ahmet Alan Gençlerin mecliste yeteri kadar temsil edilemediğini aday olduğu siyasi partinin gençlerin önünü açan, gençlere yer veren bir yapıya sahip olduğunu söylerken, kendisinin de gençlik kolları çalışmalarını henüz noktalamış olmasına karşın bu göreve talip olduğunu belirtti.

MÜSİAD gençliğinden de destek isteyen Aday Adayı Alan seçildiği takdirde, Gençliğin dinamizmi ile çalışmalarını hızla başlatacak ve hükümetin batıdaki bölgeler için geliştirdiği projeleri, hizmetleri memleketimize de kaydıracağını, yeni projeler üreterek bölgesel ve yerel kalkınmaya katkıda bulunacağını kaydetti. Kendisine iletilen; “Seçilmezseniz gençlik çalışmalarınız seçim sonrasın da da devam eder mi?” sorusu üzerine Seçilmediği takdirde çalışmalarından yılmayacağını aksine çalışma şevkinin artacağını söylerken, bu işin bir mücadele değil memleketimize hizmet yolunda yapılan bir bayrak yarışı olduğunun bilincinde olduğunu dile getirdi.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle