Altındağ ve Okman ailesinin mutlu günü

Altındağ Ailesinin oğulları Muhammed Altındağ ile Okman Ailesinin kızları Büşra Okman, bir düğün merasimi ile yaşamlarını birleştirdiler.

GÜNCEL
PAYLAŞ:

Mardin’in Ömerli ilçesinde, Bekıro Aşireti’nin önde geleni ve Ömerli İlçesi Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ ile Mardin Sanayi ve Teknoloji Müdürü Yılmaz Altındağ’ın ağabeyleri Veysi Altındağ’ın oğlu Muhammed Altındağ, görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

Ömerli ilçesinin köklü ailelerinden Altındağ Ailesinin oğulları Muhammed Altındağ, Okman Ailesinin kızları Büşra Okman, düzenlenen düğün merasimi ile yaşamlarını birleştirdiler.

Açık alanda düzenlenen törene, Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, Dargeçit Belediye Başkanı Mehmet Cüneyt Aksoy, Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir, Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Zeki İpekşen ile Altındağ ve Okman aileleri, STK temsilcileri, dernek yöneticileri, muhtarlar ve çok sayıda davetli katıldı.

Genç çiftin nikahlarını Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ kıyarken, genç çiftin nikah şahitleri de Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, Dargeçit Belediye Başkanı Mehmet Cüneyt Aksoy oldu.

Düğün merasimi genç çiftin ilk danslarıyla romantik bir havaya bürünürken, Muhammed ve Büşra çifti, kıyılan nikahlarında bir ömür boyu mutluluğa ‘Evet’ dediler.

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyerek, evlilik cüzdanını gelin Büşra Altındağ'a verdi.

Mutluluğa imza atan genç çiftin nikah merasiminden sonra, orkestranın çaldığı hareketli müzikler eşliğinde eğlenen davetliler, çiftin sahneye çıkmasıyla dolar saçma yarışına girdi.

Havaya saçılan dolarları toplamak için çocuklar ve görevliler ise birbiriyle yarıştı. Genç çiftin mutluluğuna ortak olan davetliler, düğünün sonunda, bu kez geline ve damada takı takmak için birbiriyle yarıştı.

Davetliler takılarını takıp, çifte ‘ömür boyu mutluluklar’ diledi. Fotoğraf çekiminin ardından düğün töreni sona erdi.

Sizin Medya

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle