Bir karı koca kavgası daha! Bu sefer talihsiz koca hastanelik oldu...

Mardin'de karı koca arasında başlayan tartışma bıçaklı kavgaya dönüştü. Kavgada kadın mutfaktan aldığı bıçakla eşini yaralardı.
  • 03.10.2023 20:11
Bir karı koca kavgası daha! Bu sefer talihsiz koca hastanelik oldu...

Kızıltepe ilçesinde dün meydana gelen karı koca arasındaki silahlı kavgadan sonra bir acı haber de akşam saatlerinde Artuklu ilçesinden geldi. 

ÖNCE TARTIŞMA SONRA BIÇAKLI KAVGA

Olay Artuklu ilçesine bağlı 13 Mart Mahallesinde meydana geldi. Bir kadın ile kocası arasında bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışma çıktı. 

KOCASINA BIÇAKLA SALDIRDI

Genç kadın, tartışma sırasında mutfaktan aldığı bıçakla 40 yaşındaki Nesim Solmaz adındaki kocasını karnından yaraladı.

Komşuların haber vermesi ile olay yerine çağrılan ambulansla Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan koca, tedavi altına alındı.

KADIN GÖZALTINA ALINDI

Artuklu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan genç kadın Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği ekiplerine teslim edildi.

 KIZILTEPE'DEKİ OLAY

Olay, dün akşam Kızıltepe ilçesine bağlı merkez Koçhisar Mahallesi yaşandı. Eşiyle yaşadığı sorunlar nedeniyle mahkeme kararı ile evden uzaklaştırması bulunan 42 yaşındaki Ömer Durak, eşi ile yaşadığı tartışmanın ardından sokak ortasında 4 çocuk annesi Semra Durak’ı öldürdü.


Durak, daha sonra intihara teşebbüs etti. Durak, Kızıltepe Devlet Hastanesinde yapılan müdahalelerin ardından Diyarbakır’a sevk edildiği ve sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirlendi.

 


Savcılığın olayla ilgili başlattığı soruşturma devam ediyor.

Yorumlar

Image
Ziyaretçi
04.10.2023 / 16:31

Bunlar daha iyi günlerimiz

Image
Ziyaretçi
03.10.2023 / 23:15

İnsan ölmeden soruşturma baslatilamiyor mu .??????????Suçluyu bıraksan bir gün sonra cinayet haberleri okursun. Liyakat iş ehli insan kalmamış.

Image
Ziyaretçi
03.10.2023 / 23:13

Suçluyu bıraksan bir gün sonra cinayet haberleri okursun. Liyakat iş ehli insan kalmamış.

Yorum Yaz