başkan

A Milli Takım teknik direktörü Stefan Kuntz kimdir? Stefan Kuntz nereli, kaç yaşında? Stefan Kuntz hangi takımları yönetti?

Türkiye Futbol Federasyonu, Şenol Güneş'ten boşalan Milli Takım teknik direktörlük koltuğu için Stefan Kuntz ile anlaşmaya vardı. İstanbul'a gelen Alman teknik adam ile görüşmeyi, yönetim kurulu üyesi Hamit Altıntop gerçekleştirdi. Görüşmeden olumlu sonuç çıkmasının ardından sporseverler tarafından merak konusu olan Stefan Kuntz internette en çok aranan isim oldu. Peki A Milli Takımımız’ın yeni hocası olan Stefan Kuntz kimdir? Stefan Kuntz aslen nereli, kaç yaşında? Stefan Kuntz hangi takımları yönetti, nerelerde oynadı? Stefan Kuntz hayatı? Cevap arayan sorular içerisinde. İşte tüm ayrıntılarıyla Stefan Kuntz hakkında merak edilenler.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FOTO GALERİ | Gaziantep'te bulgurun meşakkatli yapım serüveni

Gaziantep'te Türk yemek kültürünün vazgeçilmezi olan bulgur, sıcak yaz günlerinde uzun ve meşakkatli üretiminin ardından sofralarda yerini alıyor.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Şimdi Değilse Ya Ne Zaman? “Yeni Anayasa”

Bu Anayasa toplumun geniş kesimlerince kabullendiği, kendilerini içinde bulacağı ve sahipleneceği, hakça paylaşımlar dağıtan, farklı üslup ve içerikle hazırlanmalı ve toplumsal mutabakat yöntemi kullanılarak oluşturulmalıdır

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ