tatlidede

Kozmik Karınca Kimdir? Gerçek Adı Ne ve Kaç Yaşında?

Youtube'da açtığı Kozmik Karınca isimli kanalıyla çok iyi bir şekilde oynadığı oyunların kayıtlarını paylaşan Youtuber'ın kim olduğu herkes tarafından merak ediliyor. Kozmik Karınca kendi deyimiyle ‘KozmiKa’, YouTube serüvenine 13 Mart 2017 tarihinde yüklediği Zula videosu ile giriş yaptı. Gerçek adı Cem Ceyhan olan Kozmik Karınca bir çok oyun videoları üretmiş fakat popülerliğini Pubg Mobil – PC videoları ile kazanmıştır. Günümüz youtube’un oyun trend videolarında sık sık karşımıza çıkan Kozmik Karınca kimdir? Gerçek adı Ne ve kaç yaşında? İşte Kozmik Karınca'nın gerçek adı ve diğer merak edilen bilgilerden bazıları.
  • 01.05.2021 05:13
Kozmik Karınca Kimdir? Gerçek Adı Ne ve Kaç Yaşında?

Dünyanın en çok ilgi gören video paylaşım sitesi olan YouTube milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapıyor. Sade ve kolay işleyişi sayesinde her yaştan bireye hitap eden YouTube ayrıca kullanıcılarına her ay para kazandırabiliyor. Türkiye’nin en popüler bilgisayar oyuncusu olup en gözde YouTuberler listesinde yer alıyor. Toplamda 2 milyon 670 binden fazla abonesi bulunan kozmik karınca bu sayede en çok tanınan yerli YouTuberler arasında yer alıyor. Kozmik Karınca geçmiş dönemlerdeki videoları pek ilgi görmemiş olsa da özellikle PUBG Mobile ve PUBG Pc isimli oyunları sayesinde kısa sürede yüksek abone kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Kozmik Karınca’nın asıl ismi ise Cem’dir.

Pubg Mobile Kozmik Karınca YouTube

Kozmik Karınca kendi Youtube kanalında kendisi hakkındaki tanıtım yazısında, "Merhaba ben KozmiK Karınca ya da kısaca KozmiKa. Hırslıyım, sakinim ve hepsini pataklamak istiyorum. Teknik, denge, disiplin ve fazlası.." ifadeleriyle kendini tanımlıyor.

Özellikle son dönemlerde yayınladığı videoları sayesinde ciddi anlamda takip edilmeye başlandı. Youtuber gerçek anlamda YouTube video izleme kanalı üzerinden PUBG gibi Battle Royale türünden oyun videoları sunan son dönemlerin ünlü Youtuber’ıdır. Kozmik Karınca’nın sunduğu avantajlar ise oldukça fazladır, örneğin video paylaşımı öncesi ve sonrasında ilgi çeken diyalogu sayesinde izleyicilerin sıkılmamasını sağladığı gibi profesyonel olarak oyun oynaması da Kozmik Karınca’nın bir diğer artısıdır.

Kozmik Karınca kimdir? Cem Ceyhan kimdir?

Ünlü Youtuberlar arasında yerini alan ve hızla yükselmeye devam eden Kozmik Karınca kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Cem Ceyhan’ın takipçileri başarılı Youtuber hakkında arama motorlarında sık sık sorular sormaya başladılar. Bizler de siz değerli okurlarımız için araştırdık ve bu bilgi dizisini yazımızda derledik. Son zamanların popüler oyunlarından olan PUBG’de yükselen ve bilgileri video haline getirerek Youtube kanalında paylaşmaya başladı. Oyunda  o kadar başarılıdır ki başarısı ile hile yaptığını düşündürecek kadar iyi oynayan bir fenomendir. Youtube platformundan önce  2015 tarihli “Mekanik” adlı bir grubun vokalistliğini yaptığını öğrendiğimiz başarılı fenomenin oyun tutkusu ise hız kesmeden devam etmiş. Yaptığı oyun paylaşımları ile oldukça sevilen isim 4 sene boyunca vokalistlik yapmış daha sonrasında ise Youtube platformuna ağırlık göstermeye karar vermiştir.

ZULA VE PUBG MOBİLE'DA ÇOK İYİ

Hem PUBG Mobile hem de Zula oyunlarında çok iyi olduğunu kanıtlayan Cem Ceyhan yani Kozmik Oda, diğer bazı kullanıcıların yaptığı gibi hiçbir şekilde hile yapmadığını da belirtiyor. Zaten oyunlarını izleyenler onun hile yapmadığını görebiliyor. Bu nedenle videoları aşırı derecede rağbet görebiliyor. 

Kozmik Karınca PUGB Mobile oyunlarının tamamını izlemek mümkündür. Bunun için Youtube sitesine giriş yaptıktan sonra topluluk hesabı yani "Steam Community" ziyaret edilmesi gerekiyor. Sonrasında ise arama motoruna "Kozmik Karınca" yazmanız yeterli olur. Bütün videoları listelenerek karşınıza çıkar. 

Sosyal medya hesapları

Asıl çıkışını yakaladığı Youtube platformu ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşan Kozmik Karınca’nın bu platformda 2.67 milyon aboneye ulaştı. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Kozmik Karınca’nın instagram da ise 434 bin takipçiye sahip.

Editör: Mustafa Kardaş

Yorumlar

Image
Poluxov Allahverdi
07.10.2021 / 18:45

selam cem abi nasilsin iyimisin cem abi eeee ben 13 yasindayim seni gurcustandan izliyorum abi senin kac yasin var oyretmenimiz ingilis dilinden ders verdi abi dediki kim hangi yutubr isterse dedi onun haqqinda melumat toplasin abi ve bende dedimki ogretmenim kozmik karina olurmu o, da dediki olur ve ben senin haqqinda melumat toplamak isterim abi senin kac yasin var sen neredensin cem abi

Image
İsmail Demirci
29.08.2021 / 02:35

Başarılı gerçekten bu adam:<br><br>https://www.sonhaberler.com/kozmik-karinca-kimdir-gercek-adi-nedir-pubg-mobile-oyuncusu-haber-813239

Image
Poluxov Allahverdi
07.10.2021 / 18:50

evet ya vallahi bilahi

Yorum Yaz