Erkekleri Kullanma Kılavuzu - İlhan Uçkan Kitap özeti, konusu ve incelemesi

Erkekleri Kullanma Kılavuzu kimin eseri? Erkekleri Kullanma Kılavuzu kitabının yazarı kimdir? Erkekleri Kullanma Kılavuzu konusu ve anafikri nedir? Erkekleri Kullanma Kılavuzu kitabı ne anlatıyor? Erkekleri Kullanma Kılavuzu PDF indirme linki var mı? Erkekleri Kullanma Kılavuzu kitabının yazarı İlhan Uçkan kimdir? İşte Erkekleri Kullanma Kılavuzu kitabı özeti, sözleri, yorumları ve incelemesi...

Kitap

Kitap Künyesi

Yazar: İlhan Uçkan

Yayın Evi: Artemis Yayınları

İSBN: 9786051422473

Sayfa Sayısı: 192

Erkekleri Kullanma Kılavuzu Ne Anlatıyor? Konusu, Ana Fikri, Özeti

Biz kadınların gündelik yaşamda oynadığı küçük zeka oyunları, aldığı ufak hazlar...

Kaprisler, ağlamalar, nazlanmalar, küçük tehdit ve şantajlar.

Ayrıca her türden duygu sömürüleri ve bu teknikleri mükemmelleştirme yolları...

Bu oyunları hiç oynamamış olanlarınız da vardır mutlaka.

Belki denediniz de tutmadı.

İşte her yaştan hemcinslerimiz ve 'daha iyisini öğrenmek istiyorum' diyenleriniz için egzersizler, ev ödevleri, aşk numaraları ve seks oyunları.

Erkeği kullanmayı bilmemek değil öğrenmemek (k)ayıptır!

(Tanıtım Bülteninden)

Erkekleri Kullanma Kılavuzu Alıntıları - Sözleri

 • YAW HE HE ......!!!
 • ''Bir kadın ''Seni seviyorum!'' diyorsa, bu, ''Beni sevmeni, bana delice aşık olmanı ve her istediğimi yapmanı istiyorum demektir. Efendinin ben olduğum bir köle hayatı istiyorum. Ama bunun böyle olduğunu sen asla bilemeyeceksin!'' demektedir.
 • “Bütün bunlar erotik bir zevk, erotik bir sevinç değil kesinlikle, çok daha ötesinde bunların. Ne var ki bunun da bir sonu yok. Mazoşizm de değil bu, öyle bir coşku ki düş gücüne sığabilecek, tasavvur edilebilecek, akla ve hayale sığabilecek herhangi birşeyden çok büyük, herşeyden de öte, çünkü yalnızlık ve yokluk üzerine kurulu...”
 • "Kışın Daha az Yakıtla Daha Iyi Isınabilmek için. ...
 • Herkes bilir, savaşlar iktidar elde etmek içindir.
 • ''Bir kadın ''Seni seviyorum!'' diyorsa, bu, ''Beni sevmeni, bana delice aşık olmanı ve her istediğimi yapmanı istiyorum demektir. Efendinin ben olduğum bir köle hayatı istiyorum. Ama bunun böyle olduğunu sen asla bilemeyeceksin!'' demektedir..

Erkekleri Kullanma Kılavuzu İncelemesi - Şahsi Yorumlar

Lise yıllarında okuduğum kitaplardan... Düşmanın stratejilerini öğrenmek motivasyonuyla okuduğum için çokça istifade ettiğim bir eser olmuştu. Yazar oldukça marjinal bir ablamız olduğundan mütevellid en uç kadın tiplerinin kullanabileceği şeytanlıkları da yazmış. Kadir Mevlam tüm hemcinslerimi esbablı şeytan şerrinden, yaramaz avrat şerrinden muhafaza buyursun. (Tırtılyanus Öznevabit)

Muzip anlatımı bazı yerlerde de birebir şahit olduğum sanki bu kitabı okuyupta uygulayan kadınlardaki davranışları anlatan ilginç bir kitap.Kesinlikle bu şekilde istem dışı davranan fıtratında bahsi geçen şekilde davranan kadınlar var neme lazım belki bir gün işe yarar ya da sadece eğlenmek istersiniz her kadının kitaplığında bulunmalı :)Bir zamanlar ses getiren bir kitaptı programlara konuk olan bunu sen yazmış olamazsın tadında yazarı var (Caty Cat)

Erkekleri Kullanma Kılavuzu PDF indirme linki var mı?

İlhan Uçkan - Erkekleri Kullanma Kılavuzu kitabı için internette en çok yapılan aramalardan birisi de Erkekleri Kullanma Kılavuzu PDF linkidir. İnternette ücretli olarak satılan çoğu kitabın PDFleri bulunmaktadır. Ancak bu PDF'leri yasal olmayan yollarla indirmek ve kullanmak hem yasalara hem de ahlaka aykırıdır. Yayın evlerinin sitesinden PDF satılıyorsa indirebilirsiniz.

Kitabın Yazarı İlhan Uçkan Kimdir?

İlhan Uçkan, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü'nü bitirdi. Daha mezun olmadan ilk kişisel sergisini açtı.

Çeşitli resim ve enstalasyon sergi faaliyetlerini sürdürürken, Express, Kadınca, Esquire, Max, Domus M, Boxer, gibi dergilerde yazarlık, köşe yazarlığı, editörlük, koordinatörlük görevlerinde bulundu ve bazı radyolarda program hazırladı.

Resimde "optik oyunlara" olan ilgisi giderek "hayatın içindeki oyun" kavramına, özellikle de "cinsler arası oyunlara" doğru yönelen Uçkan, "oyun teorisi"ni cinsler arası ilişkilere uyarladı.

Bir "oyun alanı" olarak değerlendirdiği ilişkiler için strateji ve taktikler geliştirdiği kitapları yüz binlerce satan Uçkan, Türkiye'nin en tanınmış kadın - erkek ilişkileri uzmanı olarak biliniyor.

2006'da Türkiye'nin ilk ilişki danışmanlık şirketi olan Oynayaninsan Danışmanlık'ı Nişantaşı'nda kurdu.

Kırmızı Günler isimli hafta içi her gün canlı yayımlanan TV programını Kanal 1'de yaptı.

Kasım 2007'de ile Show Tv'de yayımlanan Uçankuş magazin programında devamlı yorumculardan biri olarak yer alan Uçkan, 2003'ten 2009'a kadar Milliyet gazetesinde Bilirkişi Raporu isimli köşesinde yazdı.

İlhan Uçkan Kitapları - Eserleri

 • Erkekleri Kullanma Kılavuzu
 • Doğru Erkeği Bulma kılavuzu
 • Kadınları Kullanma Kılavuzu
 • Aşk Büyüsü
 • Aşk Oyunu Nasıl Oynanır?
 • Terk Etme Oyunları Kılavuzu
 • Aldatılan Kadının Kılavuzu
 • Aşk Oyunları Kılavuzu
 • Kadın Tamir Servisi

İlhan Uçkan Alıntıları - Sözleri

 • YAW HE HE ......!!! (Erkekleri Kullanma Kılavuzu)
 • Sizden başka hiç kimse size istediğiniz hayatı veremez. (Doğru Erkeği Bulma kılavuzu)
 • asıl ihtiyaçlarınız maddi değil, duygusal ihtiyaçlarınızdır. (Doğru Erkeği Bulma kılavuzu)
 • Hiçbir şey sevmekten daha iyi gelemez insana (Doğru Erkeği Bulma kılavuzu)
 • Parası için bir insan tarafından kullanılan insanın durumu, seks için kullanılmaktan bin beter bir şeydir. (Terk Etme Oyunları Kılavuzu)
 • Herkes bilir, savaşlar iktidar elde etmek içindir. (Erkekleri Kullanma Kılavuzu)
 • "Kışın Daha az Yakıtla Daha Iyi Isınabilmek için. ... (Erkekleri Kullanma Kılavuzu)
 • “Bütün bunlar erotik bir zevk, erotik bir sevinç değil kesinlikle, çok daha ötesinde bunların. Ne var ki bunun da bir sonu yok. Mazoşizm de değil bu, öyle bir coşku ki düş gücüne sığabilecek, tasavvur edilebilecek, akla ve hayale sığabilecek herhangi birşeyden çok büyük, herşeyden de öte, çünkü yalnızlık ve yokluk üzerine kurulu...” (Erkekleri Kullanma Kılavuzu)
 • ''Bir kadın ''Seni seviyorum!'' diyorsa, bu, ''Beni sevmeni, bana delice aşık olmanı ve her istediğimi yapmanı istiyorum demektir. Efendinin ben olduğum bir köle hayatı istiyorum. Ama bunun böyle olduğunu sen asla bilemeyeceksin!'' demektedir.. (Erkekleri Kullanma Kılavuzu)
 • ''Bir kadın ''Seni seviyorum!'' diyorsa, bu, ''Beni sevmeni, bana delice aşık olmanı ve her istediğimi yapmanı istiyorum demektir. Efendinin ben olduğum bir köle hayatı istiyorum. Ama bunun böyle olduğunu sen asla bilemeyeceksin!'' demektedir. (Erkekleri Kullanma Kılavuzu)
 • Hayaller umuttur. Birlikte kurulan hayaller canınız sıkıldığında sizinle birlikte olacak, size destek olacak birinin varlığından beslenir. Size daha da güç verir. Hem kendinize umut verirsiniz hem de beraber olduğunuz insana. Ama bu umut tutulmayacak vaat değildir. Çaba harcayacağınız hayaller değildir. "Birlikte ne güzel yapacağız" dediğiniz, iki kişi için sessizce, sevgiyle sürdürmeye söz verilmiş mutluluk hayalleridir. (Doğru Erkeği Bulma kılavuzu)

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle