Gerçek Para Kazandıran Oyunlar ve Mobil Uygulamalar

Yatırımsız şekilde gerçek para kazandıran bir takım uygulamalar ve oyunlar mevcuttur. Bu sistemler sayesinde gerçek para kazanabilirsiniz.

OYUN DÜNYASI

Yazımızın içeriğinde oyun tutkunları için düzenlenmiş olan internetten para kazanabilmelerini sağlayan oyunları ele aldık. Gerçek para kazandıran oyunlar 2022 listesi için yazımıza göz gezdirebilirsiniz. Zamanının büyük bir kısmını internette oyun oynayarak geçiren kişiler aynı zamanda para kazanabiliyor. Yatırım yapmadan en fazla para kazandıran oyunlar arasında yer alan oyunları sizler için derledik.

Gerçek para kazandıran mobil oyunlar

 • Counter Strike Global offensive
 • XY Gaming
 • Depth
 • Paid Game player
 • Let's Farm
 • Bingo for money
 • Second Life
 • League of Legends
 • Exodus300
 • Dota 2
 • Playerunknown's Battlegrounds
 • Bizim çiftlik sahil
 • Swagbucks
 • H1Z1
 • Rust
 • Pogo
 • App Cent
 • Inboxdollars
 • Lala Loot
 • Play and Win
 • Cash Crate

Türkiye'de ve dünyada milyonlarca kişi tarafından çok sevilerek oynanan Counter Strike ve benzeri oyunlarda para kazanmak mümkündür. Bahsettiğimiz oyunlar kesinlikle sermaye gerektirmeden kazanç sağlamaktadır. Oyun içerisinde kendinizi geliştirmeniz daha fazla kazanç elde etmenizi destekleyecektir.

Bu yazımızıda okuyunuz: En Çok Para Kazandıran Uygulamalar

Oyun oynayarak para kazanabilir miyim?

Gerçek para kazandıran bir takım uygulamalar ve oyunlar mevcut olduğu için bu sorunun cevabı evet olacaktır. Mobil telefonunuzdan oyun oynayarak dahi kazanç elde etmeniz mümkündür. Günün büyük bir kısmını internette geçiriyor, yatırımsız bir şekilde kazanç elde etmek istiyorsanız bu oyunlar sayesinde kazanç sağlayabilirsiniz. Oyun oynayarak herhangi bir sermayeye ihtiyaç duymayacağınız için kolay yoldan para kazanabilirsiniz. Genellikle oyun oynayarak para kazanma yöntemini uygulamak için android veya iOS telefon tercih edilmelidir.

App Store ve Play Store üzerinden kazanç elde edebileceğiniz tüm uygulamalara kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Pubg ve lol gibi oyunlar herkes tarafından bilinen oyunların başında yer almaktadır. Fakat Play Store ve App Store üzerinde milyonlarca oyun mevcuttur. Bu oyunlardan en güvenilir olanını seçerek gerçek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Oyunların kendi kurallarına göre rozet, oyun içi alışveriş imkanı veya jeton gibi çeşitli ödüllendirme yöntemleri ile ödüllendirilebilirsiniz.

Para Kazandıran Bazı Oyunların İçeriği ve Kazanç Oranları

Dota 2

Dota 2 oyunu gerçek para kazanabileceğiniz oyunlar arasında yer alıyor. Kazandığınız oyunlarla bağlantılı olarak kazancınız değişiklik gösterecektir. Rekabet oranının çok yüksek olduğu bu oyun steam merkezli bir oyundur. Dota 2 oyunu aksesuar ve silah bakımından oldukça zengin ve rekabet arttırmaya yönelik bir oyun olduğu için oldukça eğlenceli bir oyundur. Yüksek kazançlar elde etmenizi sağlayan turnuvalara katılarak oldukça yüksek miktarlar elde eden oyuncular olduğu da biliniyor. Dota 2 oyununu oynayarak ayda en az 5000 TL kazanç elde edebilirsiniz.

Xy Gaming

XY Gaming oyununda haftalık veya günlük para ödülleri elde edebilirsiniz. Turnuvalara düzenli bir şekilde katıldığınız zaman kazanç elde edebilirsiniz. Bu oyunda para kazanmanızı sağlayan 3 farklı turnuva mevcuttur. Başarı seviyenize göre turnuvalardan kazançlar elde gelebilirsiniz.

PUBG, Playerunknown's, Battlegrounds Para kazandıran oyunlar

Gerçek para kazandıran oyunlar hangileri?  Deyince akla ilk gelen oyun pubg olmaktadır. Pubg oynayarak düzenli bir şekilde gelir elde etmeniz mümkündür. Kazanç sağlamak için devamlı çevrimiçi etkinliklere ve düzenlenen turnuvalara katılmanız gerekmektedir. Nakit para ödüllerini çevrimiçi turnuvalara katılarak elde edebilirsiniz. Neredeyse herkes tarafından bilinen ve sıklıkla oynayan pubg en çok para kazandıran oyunlar 2022 arasında ilk sıralarda yer alıyor. Playerunknown's ve battlegrounds gibi oyunlarda aynı mantıkla para kazandırmaktadır. Pubg oyununa ek olarak çeşitli yatırımlar değerli eşyalara sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Pubg oyunundan kazanç elde etmek istiyorsanız, hesabınızı fazla levele ulaştırdığınız zaman oyununuzu başka kişilere devrederek yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Bu oyunlar aracılığıyla ayda en az 6.000 TL kazanç elde edebilirsiniz.

LOL para kazanma

League of Legends ile istediğiniz kadar karakter kullanarak yükselebilirsiniz. Oyunda bulunan levelleri ileri boyutlara taşıyarak sahip olduğunuz karakterleri belli kişilere para karşılığında satabilirsiniz. LOL severler yüksek levelli LOL oyununu 10.000 dolar ücret ödeyebilir. Size bu miktarlar fazla gelebilir fakat oyun tutkunları bu ödemeyi yapmayı göze alacaktır.

Dept Game

Çok sayıda katılımcı ile bir arada oynayabileceğiniz bu oyun diğer oyunlara göre bir çeşit farklılıklar bulunduruyor. Para kazanabilmeniz için köpek balığı veya dalgıç kılığına girmeniz gerekiyor. Karakterinizi belirledikten sonra girdiğiniz tüm mücadelelerde kazandığınız ödülleri başkalarına satarak gerçek para kazanabilirsiniz.

Counter Strike Global Offensive

Counter Strike oyunu ile heyecan reaksiyonu bir arada yaşayabilirsiniz. İyi bir performans sergilediğiniz zaman oyun tarafından oyunculara çeşitli rütbeler veriliyor. Oyunda Meta ismi verilen değerli levellere ulaşabilmeniz için en az 9-10 level geride bırakarak oyuna devam etmeniz gerekiyor. Değeri yüksek olan bu metalar silah kaplamalar ve bıçaklar 800 ila 1500 dolar arasında satışa sunulabilir.

H1Z1

H1z1 oyunu ile zombilere karşı mücadele edersiniz. Aksiyon dolu ve çekişmeli olan bu oyun ile ayda en az 3000 TL kazanç elde etmeniz mümkündür. Kazandığınız ödülleri steam market aracılığı ile satabilirsiniz.

Pogo

Oyun oynayıp para kazanmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen 2022 oyunlarından bir tanesi de pogo ile yarışmalara katıl ve Kazan oluyor. Oyun sektöründe oldukça ilgi gören Google düzenli bir şekilde yarışmalar güncellemektedir. Polo ile aile en az 2000 TL kazanç elde etmeniz mümkündür.

Para kazandıran oyunlar ve uygulamalar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız; paratik.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle