Mardin PTT Başmüdürü Yenigün Oldu

Mardin PTT Başmüdürlüğü görevini altı yıla aşkın süredir sürdüren Abdulkadir Karaboğa, görevini Midyatlı yeni Başmüdür Abdulhekim Yenigün'e devretti.
  • 14.08.2023 11:29
Mardin PTT Başmüdürü Yenigün Oldu

Mardin'de uzun yıllar PTT Başmüdürlüğünde Şef olarak çalıştıktan sonra 5 yıla aşkın süredir Viranşehir'de müdür olarak görev yapan Midyatlı Abdulhekim Yenigün,  Mardin PTT Başmüdürü olarak atandı. 

PTT EBS Yönetim Kurulu Üyeliğini üç yıl sürdüren, Antalya PTT Başmüdür Yardımcılığı, Şırnak PTT başmüdürlüğü görevinin ardından 6 yıldır Mardin PTT Başmüdürlüğü görevini sürdüren Abdulkadir Karaboğa, PTT Başmüdürlüğü görevini eski mesai arkadaşı Midyat Şenköylü Abdulhekim Yenigün'e devretti. 

Ankara'da Ulaştırma Bakanlığı bünyesine müşavir olarak atanan Abdulkadir Karaboğa'dan boşalan Başmüdürlük görevine atanan Abdulhekim Yenigün, 5 yıla aşkın süredir Şanlıurfa'nın Viranşehir PTT Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

ABDULHEKİM YENİGÜN KİMDİR?

1991 yılında Mardin ili Kızıltepe PTT Merkez Müdürlüğüne bağlı Şenyurt Ptt şubesinde göreve başlamış, sırasıyla Mardin Kabala, Mardin Merkez müdürlüğü, Mardin Ptt Başmüdürlüğü Muhasebe Müdürlüğü, İstanbul Uluslararası Posta İşleme Müdürlüğünde Şef, İstanbul Halıcıoğlu PTT Müdürlüğü, Mazıdağı Ptt Müdürlüğü, Mardin Merkez müdürlüğü ve son olarak Viranşehir Ptt Müdürlüğü görevinden sonra Mardin Ptt Başmüdürlüğü görevine atanmıştır. Mardin ili Midyat ilçesi Şenköy nüfüsuna kayıtlı olup, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Yorumlar

Image
Mehmet Zeki AYAZ
15.08.2023 / 10:30

Değerli kardeşime yeni görevinde başarılar diler, daha üst görevlere atanması dileğiyle, saygı ve sevgiler.

Image
Abdulvahap baybara
14.08.2023 / 20:52

Halka hizmet hakka hizmet tir görev aşkı ile hizmet eden abdülhakim YENIGÜN"un başmüdurluge terfisini tebrik eder hayırlı olmasını yüce rabbim den diliyorum

Image
Abdulkadir çoktan
14.08.2023 / 13:52

Değerli müdürüme yeni görevinde başarılar diliyorum yakışır

Yorum Yaz