MARSU Faturaları Ziraat Bankası'nda

MARSU Genel Müdürlüğü abonelerin su parası ödemelerini kolaylaştırılması için Ziraat Bankası ile karşılıklı protokol imzalandı.
  • 06.07.2015 22:10
MARSU Faturaları Ziraat Bankası'nda

Mardin Büyükşehir Belediyesi bağlı kuruluşu olan MARSU Genel Müdürülüğü (Mardin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü) su abonelerinin su faturası ödemelerinin banka aracılığıyla yapabilmeleri için. Ziraat Bankası İle protokol İmzaladı.

Protokolde Ziraat Bankası müşterisi olan Marsu abonelerinin su faturalarının il, ilçe ve ülke genelindeki ATM lerde ve Ziraat Bankası şubelerinde hesapları olması halinde otomatik ödeme talimatı vermek suretiyle ,internet bankacılığı üzerinde ödeme imkanı sağlanmıştır.

Marsu Genel Müdür Yardımcısı Necmettin Kabul yaptığı açıklamada: abonelerimize kolaylık sağlamak amacıyla ve de fatura ödemesinde zaman kaybını en aza indirgemek için Ziraat Bankasının ülke genelindeki tüm ATM lerde ve Ziraat Bankası müşterisi olan abonelerin ,bankaya verecek talimat ile hesaplarından ödeme imkanları sağlanmış olup halkımızın bu hizmetlerden yaralanabilmeleri için hesapların bulunduğu Ziraat Bankasının herhangi bir şubesinde ödeme imkanı sağlanmıştır.Marsu Genel Müdürlüğü olarak bu bir başlangıç olup,abonelermizin yararlanabilecek bu tür çalışmalarımız devam etmektedir.Kısa bir süre içersinde diğer bankalarla ve tüm kredi kartları ile www.marsu.gov.tr üzerinden ödeme yapabilmesi için çalışmalarımızı devam edecektir.' diye konuştu.

Yorum Yaz