MARSU

MARSU’dan “İki Fatura” açıklaması

Mardin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, “MARSU birer gün arayla aynı aboneye iki fatura kesti” haberine istinaden yazılı bir açıklama yaptı.

MARSU birer gün arayla aynı aboneye iki fatura kesti

Nusaybin'de su sayaçlarını okuyan MARSU Ekipleri, birer gün arayla aynı aboneye iki fatura kesti. Vatandaşların ekiplerin bir birinden habersiz mahallelerde görev yaptığını ileri sürdü.

MARSU’da kadın sayaç okuma personelleri işini severek yapıyor

Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünde sayaç okuma personeli olarak görev yapan kadınlar işlerini severek yapıyor.

Su Borcu Yapılandırmasında Son 3 Gün

Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MARSU), vatandaşlara, su borçlarının yapılandırmasında son 3 güne girildiğini hatırlattı.

MARSU, İçmesuyu Abone ve Sayaç Takma Çalışmalarını Hızlandırdı

Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MARSU), kent genelinde, vatandaşların yerleşim alanlarında içmesuyu hizmetinin kesintisiz bir şekilde yürütülebilmesi için abonelik çalışmalarını hızlandırdı. Son olarak Dargeçit ilçesi Bağözü Mahalle sakinleri kendi imkanları ile içmesuyu sayaçlarını takarak abone oldular.

Nusaybin’in İçmesuyu ve Altyapısı Masaya Yatırıldı

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş Başkanlığında Nusaybin ilçesinin içmesuyu ve altyapısı masaya yatırıldı.

Vali Demirtaş:“En büyük hedefimiz kentin içme suyu problemini bitirmek”

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş başkanlığında, merkez Artuklu ilçesinin içmesuyu sorununu ortadan kaldırmak için toplantı gerçekleştirildi.

Mar-Su, Estel-Midyat yolunun altyapısını değiştirdi

Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MARSU), yıllardan beri altyapı hizmetinden eksik olan Midyat-Estel Caddesi’nde daha iyi bir altyapı hizmeti verebilmek için toplamında yaklaşık 6000 metre içme suyu ve kanalizasyon hattı döşedi.

MARSU'dan netten fatura ödeme kolaylığı

Mardin’in 10 ilçesinde yaygın hizmet noktalarıyla yerinden ve kaliteli hizmet sunan Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(MARSU), yurttaşlara su faturalarını ödeme konusunda daha hızlı ve kolay seçenekler sunmaya devam ediyor.

MARSU'da E-Ödeme Hizmeti

Mardin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü su faturaları ödemeleri için e-ödeme seçeneğinin hizmete sundu.