help yetim

Avrupalı Türkler’den Sri Lanka Halkına Yardım

Yurt içinde ve yurtdışında bir çok yardıma ev sahipliği yapan Help Yetim İnsanı Yardım Organizasyonu, pandemiden dolayı uzun zamandır alınan sokağa çıkma yasakları sebebiyle mağdur olan Sri Lanka halkının yanındaydı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Dargeçit’teki yetim ve muhtaçlara yardım

Dünyanın birçok ülkesinde yetim, öksüz ve muhtaçlara yardımda bulunan Help Yetim İnsani Yardım Organizasyonu, yardım çalışmalarına devam ederken mübarek Ramazan ayında yoksul ve mağdurların yüzlerini güldürüyor..

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Help Yetim, Uganda’da yaptırdığı yeni cami ve su kuyularını açtı

Avrupa merkezli Help Yetim İnsani Yardım Organizasyonu tarafından Uganda’da inşa edilen 3 camii ve su kuyularının açılışı bölge halkının katılımıyla dualarla ibadete açıldı. Avrupa’da yaşayan Türkiyeli ve Özbek Hayırseverlerin destekleri ile yapılan cami ve su kuyularının açılışında yerel halkın kendine has sevgi gösterileri görülmeye değerdi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mardin Life Uganda’da / Afrika'da İnsani Yardım Çalışmaları

Mardin Life Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nezir Güneş’in de içinde bulunduğu Help Yetim İnsani Yardım Gönüllülerinin bulunduğu bir heyet Uganda’ya giderek buradaki ihtiyaç sahibi aileler ile yetim çocuklara şefkat ve yardım elini uzattı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Help Yetim’den İstanbul’daki Mağdur Ailelere Yardım

Kıta, ülke ve coğrafyasına bakmaksızın ihtiyaç sahiplerinin kendi ayakları üzerinde durabilmelerine destek olmak, uzun soluklu projelerle sorunlara kalıcı çözümler üretmek, gelecek nesillere iyi bir dünya bırakma arzusu ile yola çıkmış olan Help Yetim, yurt dışında gerçekleştirmiş olduğu bir çok yardımın yanında Türkiye' de de farklı şehirlerde yardım dağıtımında bulundu.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ