İçişleri Bakanlığı

Tam kapanmada marketler kapanıyor mu? Marketler saat kaçta kapanıyor? Market Tedbirleri nelerdir? Market Tedbirleri genelgesi?

İçişleri Bakanlığı, marketlerde (zincir ve süper marketler dahil) vatandaşların zorunlu temel ihtiyaçları kapsamındaki ürünlerin dışında herhangi bir ürün satışına izin verilmeyeceğini bildirdi. Genelgeye göre marketlerde vatandaşların zorunlu temel ihtiyaçları kapsamındaki ürünlerin dışında herhangi bir ürün satışına izin verilmeyecek. Marketler 7 Mayıs'tan itibaren alkollü ürün satışı kısıtlamasının yanında elektronik eşya, oyuncak, kırtasiye, giyim gibi ürünleri satamayacak. Yeni genelgeye vatadaşın tepkisi ne oldu? Peki detaylar neler? Genelge nasıl işletilecek?

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sokağa Çıkma Kısıtlamasından Muaf Yerler ve Kişiler Listesi

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 İl Valiliğine Kısmi Kapanma Genelgesi gönderildi. Genelgede, salgınla mücadele sürecinin temel prensipleri olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra hayatın her alanına yönelik uyulması gereken kurallar ve önlemler; Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulunun önerileri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda belirlenerek uygulamaya geçirildiği belirtildi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

23 Nisan Cuma günü yasak olacak mı? Sokağa çıkma yasağı kaç gün, kaç saat sürecek? 3 Günlük yasak ne zaman başlıyor?

Bu hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması 22 Nisan Perşembe günü saat 19.00’da başlayacak. Peki sokağa çıkma kısıtlaması kaç gün, kaç saat sürecek? İşte detaylar...

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kısmi Kapanma Açıklandı mı? Kısmi Kapanma Ne Demek? İçişleri Bakanlığı'ndan "Kısmi kapanma" genelgesi! Kısmi kapanma yasakları

İçişleri Bakanlığı 81 il valiliğine Covıd-19 tedbirleri kapsamında "Kısmi Kapanma" konulu genelge gönderdi. Genelgede, 13 Nisan 2021 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde alınan kararlar hatırlatıldı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Son dakika! İçişleri Bakanlığından hafta sonu kısıtlamasıyla ilgili hatırlatma

Koronavirüs tedbirleri kapsamında kontrollü normalleşme döneminde illerin risk durumlarına göre hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının devam edildiği belirtildi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kısıtlamalara uymayan 27 bin 839 kişiye işlem

İçişleri Bakanlığı, 18-25 Ocak'taki sokağa çıkma kısıtlamalarına uymayan 27 bin 839 kişi hakkında adli/idari işlem yapıldığını açıkladı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kısıtlamada muaf tutulanların listesi değişti

İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine sokağa çıkma kısıtlamalarında istisna kapsamına alınacak kişilerle ilgili ek genelge gönderdi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İçişleri Bakanlığı Personel Alacak

İçişleri Bakanlığı, sözleşmeli personel alacağını duyurdu. Personel alım ilanına ilişkin ayrıntılar haberimizde…

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İçişleri Bakanlığından 'Hafta Sonu' açıklaması

Bu haftasonu sokağa çıkma yasağı olacak mı? ​haftasonu kısıtlaması devam ediyor mu? sokağa çıkma kısıtlamasında kimler muaf? İçişleri Bakanlığı, hafta sonu kısıtlamasına ilişkin yeni bir hatırlatmada bulundu.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kısıtlamaya uymayan 51 bin 152 kişi hakkında işlem

İçişleri Bakanlığı, 28 Aralık 2020-4 Ocak 2021'de sokağa çıkma kısıtlamalarına uymayan 51 bin 152 kişi hakkında adli/idari işlem yapıldığını açıkladı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kısıtlamada cuma namazına gidilebilecek mi?

Türkiye genelinde bu akşam başlayacak sokağa çıkma kısıtlaması 4 Ocak Pazartesi sabaha kadar sürecek. Kısıtlama sırasında cuma namazına gitmek isteyen vatandaşlar araç kullanmamak şartıyla en yakın camiye gidebilecek.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

80 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması bu akşam başlıyor

İçişleri Bakanlığının genelgesi doğrultusunda bu akşam saat 21.00'de başlayacak kısıtlama, 4 Ocak Pazartesi sabah 05.00'te sona erecek.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İçişleri Bakanlığın'dan yılbaşı genelgesi! 81 ile gönderildi

İçişleri Bakanlığı'ndan koronavirüs tedbirleri kapsamında yılbaşı için yeni genelge yayınlandı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yeni kabine açıklanıyor yeni bakanlar kim oldu?

TÜRKİYE bugün Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçiyor. Yeni kabine ve yeni bakanların isimleri saat 21.00'da belli olacak. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Kabinesi merakla beklenirken yeni sistemle devletin yönetimi baştan aşağı değişiyor.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ