matesis
dedas

Siyonizmin ikinci kutsal vatanı

Siyonizmin ikinci kutsal vatanı

Sn Cumhurbaşkanımızın İsrail'le ticaret başta olmak üzere tüm ilişkiler kesildi ve kesilecek açıklamasından sonra,aylar öncesinden tasarlanmış ABD başkanıyla görüşme iptal oldu.mazeret,ABD başkanının sözde programları sebebiyle, program uyumsuzluğu nedeniyle iptal gerçekleşmiş.En ufak duruşumuz çok görülüyor ve kendilerince cezalandırılıyor. Emperyalist,siyonist ve varlıkları İsraile bağlı 18 Arap ülkesinin engellemesine rağmen askeri noktaları doğrudan vuran saldırıya tiyatro diyen Amerika sevdalıları konuşmaya devam etsinler bakalım.
Siyonizmin kurucusu Theodor Herzl, Kıbrıs’ı Filistin’den sonraki ikinci kutsal vatan ilan etmişti.
Bu nedenle İsrail, Filistin'deki oyununun aynısını Kıbrıs’ta da sergiliyor. Son yıllarda KKTC’de on binlerce dönüm arazi alan siyonistler, Ada’da koloniler kurdu. savaş bahanesiyle kaçıyor gibi görünen binlerce Yahudi, Kıbrıs’a yerleştirildi.
Resmî kaynaklar Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki Yahudi sayısının 43 bini aştığını söylüyor.
Ticari alana da hükmetmek isteyen siyonistler, KKTC’de 1.500 civarında şirket kurdu.
Kıbrıs Ulusal Birlik Partisi Milletvekili Yasemin Öztürk, mevcut gidişata acilen dur denilmezse Kıbrıs’ın, Gazze ve Filistin’in akıbetini yaşamasının kaçınılmaz olduğunu söyledi
Yahudilerin Kıbrıs’la ilgili gizli ajandası var. Arazi satın alma işleri ilk olarak 2004’te başladı. Hem kanundaki boşlukları kullanıyorlar hem de arazi değerlerini olağanüstü tırmandırıp Türkleri saf dışı ediyorlar. KKTC’de yüzlerce Yahudi sitesi inşa ettiler.
Bir tür koloni kurdular. Emlak tekelleri oluşturdular. Aralarına hiçbir Türk’ü almıyorlar. Arazilerin satışı noter vasıtasıyla olduğu için büyük kısmı kayıtlı değil. Bu sebeple de dikkat çekmiyor.
İskele, Girne sahil şeridi, Yenierenköy Liman bölgesi ve Gaziveren’in neredeyse tamamı onların ellerinde.
Yenierenköy Limanından bayrağımızı indirdiler.
Gemiler sürekli gizemli taşımacılık faaliyetleri içerisinde. Silah mı, uyuşturucu mu yoksa insan kaçakçılığı mı yapıyorlar bilinmiyor. Tedbir alınmazsa bazı belediyeleri de nüfus ve idare olarak da ele geçirecekler."

Ülkemizde alınan ticari tedbire Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin de acilen uyması gerekiyor.

Mehmet Halit Demir
23.dönem Mardin milletvekili

Editör: Meliha Güneş

Yorumlar

Image
Ziyaretçi
10.05.2024 / 10:28

Siyonizm bela onu çok iyi anladık. Peki Torpil başka bir ifadeyle Adam kayırmacılık?

Image
Ziyaretçi
06.05.2024 / 09:32

Siyonizm dünyanın baş belası.Allah bizleri korusun

Yorum Yaz