Artuklu’da seçim ziyaretleri sürüyor

Mardin’in Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı Seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’a destek istemek için sahadaki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
  • 25.05.2023 15:00
Artuklu’da seçim ziyaretleri sürüyor

14 Mayıs Seçimlerinde de yoğun mesai yapan Başkan Tatlıdede ve Meclis Üyeleri, seçimlerin ikinci turu 28 Mayıs seçimleri için Mahalle Mahalle, Ev Ev gezip destek istemeye devam ediyor.


Her gün ayrı gruplar halinde mahalleleri gezen Başkan Tatlıdede ve Meclis Üyeleri, AK Parti hükümetinin bugüne kadarki icraatları ve gelecekteki hedefleri vatandaşlara anlatılıyor.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Mardin’de, Artuklu’da rekor oyla desteklenmesi için sahada yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını ifade eden Başkan Tatlıdede, şunları söyledi:


“Biz ekip arkadaşlarımızla birlikte öncelikle 14 Mayıs seçimleri için seçim kampanyası boyunca çalışmalara katılarak vatandaşlarımızdan destek istedik. Şimdi de yine ilk gün ki heyecanla her gün Meclis üyesi arkadaşlarımızla birlikte sahada vatandaşlarımızın gönlüne dokunmaya devam ediyoruz. 28 Mayıs seçiminde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın büyük bir farkla kazanmasını sağlamak için çalışıyoruz. 28 Mayıs’ta inşallah Cumhurbaşkanımız Genel Merkezde, bizler de Mardin’de zafer kutlamasını yapacağız.”

Editör: salih keskin

Yorumlar

Image
MUALLİM
25.05.2023 / 22:16

13 mart mahallesinde yollar yapılmadan oy beklemeyin

Image
bunu da yayınla gerçekler acıdır
25.05.2023 / 20:58

aferin midyatlılar aferim artuklulular, aferin yeşillililer Allah ın davarını hemde sizlere hiç bir faydası olmayan her yere kızıltepeli dangozları dolduran adamı millet vekili yaptınız neyinize yarayacak reis dışında akpartiye oy basmadık basmayız yıllardır midyatı-yeşilliyi artukluyu ihmal ediyor gelen vekillerin hepsi mal gibiler.

Yorum Yaz