Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz saaat kaçta, hangi gün oynuyor? EDHO oyuncuları kim? EDHO sezon finali ne zaman?

İlk bölümünden itibaren izleyiciden tam not alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hangi gün oynuyor? EDHO saat kaçta başlıyor ve hangi kanalda oynuyor? Ramazan ayında Nihat Hatipoğlu İle İftar programının araya girmesi sebebiyle her zamanki vaktinden yarım saat geç başlıyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hangi gün çıkıyor, saat kaçta ve hangi kanalda sorusunun cevabı...
  • 01.06.2021 22:15
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz saaat kaçta, hangi gün oynuyor? EDHO oyuncuları kim? EDHO sezon finali ne zaman?

Yayınlandığı ATV kanalında genel hikayesi; Türkiye'nin en güçlü ailesi olan Çakırbeyliler'in karşısında bu sefer daha zorlu bir sınav vardır: Avrupa'nın en büyüğü olmak. Bakalım güç savaşlarında kazanan taraf kim olacak, dünyayı sömüren güçler mi, onlara başkaldıran Çakırbeyliler mi? Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her hafta hangi gün, saat kaçta ve hangi kanalda oynuyor? 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ DİZİSİ HANGİ GÜN ÇIKIYOR? SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA OYNUYOR?

  • Zengin oyuncu kadrosu ve aksiyon sahneleriyle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her hafta Salı günü, saat 20:00'da ve ATV'de oynuyor.

Merak Edebileceğiniz Diğer Yazılar

EDHO SEZON FİNALİ Mİ YAPIYOR?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde Hızır Çakırbeyli savaşı başlatmıştır. İzleyiciler bu savaşın karşılığında final sorusunu araştırıyor. Yapımcı Raci Şaşmaz kaçıncı bölümle diziye veda edileceğini de açıkladı.

EDHO yapımcısı, 300. bölüm ile sembolik bir final yapmayı hedeflediklerini duyurdu. Henüz final kararıyla ilgili resmi bir açıklama daha yapılmazken dizinin 2025 yılına kadar devam etmesi hedefleniyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ KONUSU NEDİR?

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ OYUNCULARI KİMLER?

Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca): Hızır Reis olarak anılmaktadır.

Ceylan Özsoy (Sanem Çelik): Hızır'ın eski sevgilisi.

Tufan Tezyürek (Hüseyin Avni Danyal): Hızır'ın dostu.

Alparslan Çakırbeyli (Yunus Emre Yıldırımer): Hızır'ın yeğeni.

İlyas Çakırbeyli (Ozan Akbaba): Hızır'ın kardeşi.

Fahri (Kenan Çoban): Hızır'ın dostu.

Kimsesiz Doğan (Ali Sürmeli): Hızır'ın dostu.

Hayriye Çakırbeyli (Sabina Toziya): Hızır ve İlyas'ın annesidir.

Ömür Çakırbeyli (Ceren Benderlioğlu): Haşmet ve Behzat'ın kız kardeşi.

Hızır Ali Çakırbeyli (Yalçın Hafızoğlu): Hızır ve Ceylan'ın oğlu.

Emine Façalı (Sevil Akı Saner): Tipi'nin ablası.

Behzat Façalı (Emir Benderlioğlu): İlyas'ın kayınbiraderi.

Haşmet Façalı (Turgut Tunçalp): İlyas'ın kayınbiraderi.

Tipi/Murat İspirli (Savaş Özdemir): Masa'nın bir üyesi.

Rafet Avcı (Şener Savaş): Masa'nın bir üyesi.

Hatice Kalkandere (Sevinç Kıranlı): Hızır ve İlyas'ın teyze kızı.

Enişte/Temel Kalkandere (Hakan Karsak): Hızır'ın en güvendiği adamı.

Şahin Ağa (Turgay Tanülkü): Hızır'ın en güvendiği dostu ve akıl hocasıdır.

Yönetmenliğini Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz ve Baran Özçaylan'dan oluşan kadronun yaptığı dizinin başrollerini ise Oktay Kaynarca üstleniyor. Ön plana çıkan diğer oyuncular ise Ali Sürmeli, Hüseyin Avni Danyal, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba ve Turgay Tanülkü.

OKTAY KAYNARCA

Annesi ona Hızır diye hitap ediyor, alemde Hızır Reis olarak anılıyor ve sevenleri ona Çakır diyor. Çakır'ın hayatını değiştiren olay ise ağabeyi Ömer'in hasımları tarafından öldürülmesidir. Çok sevdiği ağabeyinin ondan istediği tek şey olan mühendis olmayı rafa kaldırıp, ağabeyinin intikamını alarak önce cezaevine sonra yeraltı dünyasına giriyor. Hızır eski kulağı kesiklerdendir, her şeyi duyar… İçindeki ses ona en büyük olacağını söylüyor ama bir taraftan da diyor ki hiçbir şey eskisi gibi olmayacak…

 ALİ SÜRMELİ

Türk sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu.

Ali Sürmeli 1959 yılında doğdu. Aslen mus-Varto Omeriyan köyündendir. Babası Anadolu'da birçok şehirde görev yapmış bir postacıydı. babasının görevleri nedeni ile Solhan ve Karlıova, Elazığ, Palu, Doğancılar, Diyarbakır ve Bursa da bulundu. Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden 1985 yılında mezun oldu. Sokak Tiyatrosu, Dostlar Tiyatrosu ve Devlet Tiyatrosu'nda çalıştı. 1988 yılında "Dönüş" adlı film ile sinema dünyasına girdi. İsmail Dümbüllü, Ulvi Uraz, 1996 yılında 8. Ankara Ulusal Film Yarışması "Yardımcı Erkek Oyuncu" ödülünü aldı.

Editör: Mustafa Kardaş

Yorum Yaz