Ünlü İsimlerden Mardin Çıkarması

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz, MasterChef Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu Mardin'i ziyaret ederek tarihi kentin tarihi mekanlarını gezdiler.

GÜNCEL YAŞAM
PAYLAŞ:

MasterChef Türkiye yarışmasının İtalyan şefi Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz Mardin'e geldi. Kadim kenttin tarihi ve doğal güzelliklerini gezen ünlüler, Mardin'in yöresel yemeklerini tadarak eğlenceli bir tatil geçirdiler.

Seyahat amaçlı geldiği Türkiye’de Tuğçe Demirbilek’le tanıştıktan sonra kalmaya karar veren Danilo Zanna, sempatikliğiyle kısa sürede ekranların sevilen yüzlerinden biri olmuştu. 2012 yılında Tuğçe Demirbilek ile evlenen ve 2013’te oğulları Zeno Tibet’i kucaklarına alan çift, şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanma kararı aldı.

Boşanma kararı sonrası kafa dağıtmak isteyen Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ile birlikte Mardin'e gitti.

KEYİFLİ BİR GÜN GEÇİRDİLER

Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'a Mardin'de Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz da eşlik etti.

Zeynep Yılmaz, MasterChef Türkiye yarışmasının jüri iyeleriyle Mardin'in yöresel yemeklerini yiyip, keyifli bir gün geçirdi.

Mardin'in tarihi güzelliklerinin yanında hem mutfağının lezzeti hem de insanlarının misafirperverliği karşısında büyülendiğini anlatan Zeynep Yılmaz, Mardin'i artık seyahata defterine yazdığını her fırsatını bulduğunda geleceğini sözlerine ekledi. 

DANİLO ZANNA KİMDİR?

Prato kentinde aşçı bir ailenin çocuğu olan Danilo Zanna, 15 Nisan 1982'de tarihinde dünyaya geldi. Eşi Tuğçe Demirbilek ile tanıştıktan sonra Türkiye'ye yerleşmeye karar veren Zanna, kendisine bir restoran açtı. Zahide Yetiş'in programında şeflik yapmaya başlayan Danilo Zanna, daha sonra 'İtalyan İşi' adında bir programla adını duyurdu.

Danilo Zanna, Derya'nın Dünyası, İtalyan İşi, Elin Oğlu, Aşk Zamanı, İyi Fikir, Görümce, Lezzetin Şarkısı, Lezzet Akademisi gibi pek çok projenin içerisinde yer aldı.

Bir Youtube hesabı da bulunan Danilo Zanna, çektiği keyifli videoları paylaşıyor. Danilo Zanna, 3 sezondur MasterChef Türkiye adlı yarışmada jüri üyeliği yapıyor.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle