Vali

Vali Demirtaş’ın Başkanlığında Kaymakamlar Toplantısı

Vali Mahmut Demirtaş, ilçe kaymakamlarıyla bir araya gelerek İlçelerin sorunları, ihtiyaçları, yatırımları ve ilçelerde gerçekleştirilen kamu hizmetlerini değerlendirdi.

Vali Demirtaş'tan Dicle Elektrik'e ziyaret

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, Dicle Elektrik Dağıtım Mardin İl Müdürlüğünü ziyaret ederek, İl Müdürü Halil Homan’dan devam eden ve 2021 yılı için planlanan yatırım çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

Vali Demirtaş, 2021 Yılı İçin Müjdeler Verdi

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş, TRT GAP Diyarbakır radyosunun ‘Yöremizden’ programı kapsamında canlı yayın konuğu oldu.

Vali Demirtaş, muhtarların sorun ve taleplerini dinledi

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, Artuklu ilçesinin merkez ve kırsal mahallelerinde görev yapan muhtarlar ile bir araya gelerek istek ve sorunlarını dinledi.

Vali Demirtaş'ın ilçe ziyaretleri sürüyor

​Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, ilçe ziyaretleri kapsamında Yeşilli, Ömerli ve Midyat'ta hayata geçirilecek yatırım ve projeleri yerinde inceledi.

Vali Demirtaş'tan 'Çalışan Gazeteciler Günü' Mesajı

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.

Vali Demirtaş, Yeşilli ve Dargeçit İlçelerinde İncelemelerde Bulundu

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş, Yeşilli ve Dargeçit ilçelerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Vali Demirtaş'tan 'İçme Suyu ve Atık Su' Açıklaması

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş sorunlara çözüm bulmak amacıyla çalışmaların yoğun bir şeklide sürdürüldüğünü belirterek, “Şehir genelinde içme suyu ve atık su sorununu çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz.” dedi.

Batman ve Bitlis Valilerinden Vali Demirtaş’a Ziyaret

Batman Valisi Hulusi Şahin ve Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Vali Mahmut Demirtaş’ı ziyaret etti.

Çevre Dostu Erginoğlu’ndan Vali Demirtaş'a Ziyaret

Mardin'de "Şeyhmus Amca" olarak bilinen 66 yaşındaki çevre dostu Şeyhmus Erginoğlu, Mardin Valisi Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.