Vanessa Diffenbaugh kimdir? Vanessa Diffenbaugh kitapları ve sözleri

Amerikalı Yazar Vanessa Diffenbaugh hayatı araştırılıyor. Peki Vanessa Diffenbaugh kimdir? Vanessa Diffenbaugh aslen nerelidir? Vanessa Diffenbaugh ne zaman, nerede doğdu? Vanessa Diffenbaugh hayatta mı? İşte Vanessa Diffenbaugh hayatı...

BİYOGRAFİ
Amerikalı Yazar Vanessa Diffenbaugh edebi kişiliği, hayat hikayesi ve eserleri merak ediliyor. Kitap severler arama motorlarında Vanessa Diffenbaugh hakkında bilgi edinmeye çalışıyor. Vanessa Diffenbaugh hayatını, kitaplarını, sözlerini ve alıntılarını sizler için hazırladık. İşte Vanessa Diffenbaugh hayatı, eserleri, sözleri ve alıntıları...

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri: San Fransisco, Abd

Vanessa Diffenbaugh kimdir?

Vanessa Diffenbaugh Kitapları - Eserleri

  • Çiçeklerin Dili

Vanessa Diffenbaugh Alıntıları - Sözleri

  • " Şu dükkandaki yaşlı çiftten bahsediyorum. Kalçaya şaplak atmalar, göz kırpmalar. .. Biz onlar gibi olamayız. Altmış sene sonra sen benim adımı bile hatırlamayacaksın. Hatta belki altmış gün sonra bir unutabilirsin. " (Çiçeklerin Dili)
  • Yosun, anne sevgisinin simgesi olarak seçilmiştir. Yaz dostları bizi ter edip kışın sıkıntılı günleri başladığında anne sevgisi gibi yosun da içimizdeki sıkıntıyı hafifletir. (Çiçeklerin Dili)
  • AMCA Afedersin hayatım. İnsan hayatında bir an geliyor ki, yıllar yılı anca kanca yaşamış insanlar en olmadık şeylerden küskünlük bahaneleri hırgür vesileleri çıkarmaya başlıyorlar sırf... küllenmis ne de!... olmuş bir ateşi canlandırmak için... yirmi yaşındayken bizler, böyle mi konuşurduk? HALA Böyle konuşmazdık elbet, camı çerçeveyi indirirdik. AMCA Sahi! Hiç üşümezdik değil mi yinede... (Çiçeklerin Dili)
  • “Bu dünyada affedilemeyecek kadar kabahatli olan tek kişinin kendin olduğunu mu sanıyorsun ? Yaşamak istemeyecek kadar canı yanmış tek kişinin sen olduğunu mu düşünüyorsun ?” (Çiçeklerin Dili)
  • Bethany'e de düğün çiçeği vermiştim : Güzelliğin etrafı aydınlatıyor (Çiçeklerin Dili)
  • Böyle olmasını hiç istemedim . (Çiçeklerin Dili)

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle