MARSU'da E-Ödeme Hizmeti

Mardin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü su faturaları ödemeleri için e-ödeme seçeneğinin hizmete sundu.

GÜNCEL

Mardin Büyükşehir Belediyesi ne bağlı kuruluş olan MARSU Genel Müdürlüğü Artuklu ve 9 ilçede yaygın hizmet noktalarıyla yerinden ve kaliteli olarak abonelerine hizmet vermeye devam ediyor.

Daha önce bankalarda otomatik ödeme talimatı ile internet bankacılığı ile ödeme imkanı sağlanmıştı. Artık bununla birlikte MARSU 'nun resmi sitesi ; www.marsu.gov.tr üzerinden E-Ödeme seçeneğinden tüm kredi kartları ile daha kolay ödeme imkanı sağlandı.

MARSU Genel Müdür Yardımcısı Necmettin Kabul yaptığı açıklamada; Önceliğimiz abonelerimize 24 saat içilebilir, sağlıklı içme suyunu temin etmek olduğunu söyledi.

Söz konusu hedefi yakalamak için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ettiğini Anlatan Kabul, "Abonelerimize kolaylık sağlamak amacıyla bankalarla yaptığımız protokollerle su faturası ödemelerini kolaylaştırmış bulunuyoruz. Artık zaman kaybı yaşamadan tüm kredi kartlarıyla resmi sitemiz www.marsu.gov.tr üzerinden hızlı erişim seçenekleri ile ödeme imkânları sağlıyoruz. Abonelerimiz resmi sitemiz üzerinden abone numarasını girerek fatura borçlarını ödeyebilecek. Abonelerimize daha kaliteli bir hizmet verebilmek için bu tür çalışmalarımız devam etmektedir.' diye konuştu.

YORUMLAR

 • Şu borcu

  Büyükşehir belediyemiz sağolasın çok hizmet ediyor.Mardin tanınmaz hale geldi maşallah.. Mardin'in Paris olmasına ramak kalmış...ama vatandaş görmüyor tabi...:)))))

  Su yok tankerle su alıyoruz parayla saattende geçtiği icin ayriyeten marsu ya da oduyoruz ne güzel Varol ahmet kürt. Ampulden ne farkın var.

  Say'ın kabul siz bu halkın telefonlarına cevap vermiyorsunuz sizin nerden geldiğinizi bu halk çok iyi biliyor lütfen söylediklerimizle Yaptıklarınız bir birini tutsun bu halk su istiyor bu halk hizmet istiyor saygılar

  Artuklu'da suyun tonu 1.650 Nusaybin'de 500 krş Artuklu İsrail mi?

  hade belediye ve marsuyada hesap sorun neden su eksik niye kesiliyor özeleşti hemen zam klorü atılıyor atılmıyor yeterki borudan su aksın vatandaş saldırıyor ondan sonra hastalık biraz konuşma yerine hakımızı savunalım oy vermeden vermeye bizi hatırlamasınlar

  Su faturası gelince saati açıp baktım saatin üzeri tozdan görünmüyordu. MARSU'ya gittim. Saatimin okunmadan su parası yazıldığını ve fazla yazıldığını söylediğimde. MARSU'nun paraya ihtiyacı var bu ay böyle dendi. Lütfen su sayacına bakın ve kim ne harcadıysa onu yazın. Yani kısaca adil olun.

  Çaktırmadan suya zam yapılmış çünkü bu ay faturalar %50 artmış bu neyin nesi hizmet demek zam demek galiba.bunun yarınıda var

  BİR E ÖDEME EKSİKTİ. YA SUYU KESİYORSUNUZ SU YOK ANCA PARA YAZAR TAHSİL EDERSİNİZ LÜTFEN İNSANLARA SUYU DOĞRU DÜRÜST VERİN YETER ARTIK BAHANE ÜRETMEYİN SÖZDE SUYU VATANDAŞA BEDAVA VERECEKTİNİZ HİKAYE

  ÇALIŞMIYOR

  Kontrol ettim. Çalışmıyor.

Yorum Ekle