Paris’te ne oldu, saldırıyı kim yaptı? Paris silahlı saldırıda kaç kişi öldü, yaralı sayısı ne oldu?

Avrupa ülkelerinden Fransa'nın başkenti Paris'te silah sesleri duyuldu. Fransız televizyon kanalı BFM TV'ye göre açılan ateş sonucu çok sayıda kişi yaralandı. Olayın duyulmasının ardından konu vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, Paris’te ne oldu? Paris saldırısını kim yaptı? Paris silahlı saldırıda kaç kişi öldü, yaralı sayısı ne oldu? Paris'teki saldırıda asıl hedef kimdi? İşte Paris saldırısı hakkındaki son dakika gelişmeleri…

GÜNCEL DÜNYA

Fransız medyasına göre Paris'te bir kişi silahla ateş açtı. Saldırgan, kısa süre içerisinde polis ekipleri tarafından yakalandı.

Peki, Paris’te ne oldu, Paris saldırısını kim yaptı? Paris silahlı saldırıda kaç kişi öldü, yaralı sayısı ne oldu? Paris'teki saldırıda asıl hedef kimdi?

İşte Paris saldırısı hakkındaki son dakika gelişmeleri…

Paris te silahlı saldırı: Ölü ve yaralılar var #3

Paris’te ne oldu, Paris silahlı saldırıda ölen ve yaralanan var mı?

Paris'te gerçekleştirilen silahlı saldırı sonrası iki kişi hayatını kaybetti, çok sayıda kişi yaralandı. Fransız medyası yaralananlardan ikisinin durumunun ağır olduğu ve saldırganın yakalandığını duyurdu.

Paris polisi, halktan bölgeden uzak durmasını isteyen bir mesaj yayınlayarak operasyonun sürdüğünü duyurdu. Bir tanık, Fransız haber ajansı AFP'ye yedi veya sekiz el ateş edildiğini ve sokakta kargaşa yaşandığını söyledi.

Paris saldırısını kim yaptı?

BFM, saldırganın kimliğinin henüz belli olmadığını söyledi.

8 el ateş

Paris te silahlı saldırı: Ölü ve yaralılar var #1

Bir tanık, Fransız haber ajansı AFP'ye yedi veya sekiz el ateş edildiğini ve sokakta kargaşa yaşandığını söyledi.

Operasyonun devam ettiği bildiriliyor...

Paris te silahlı saldırı: Ölü ve yaralılar var #2

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle