Mazıdağı Fosfat Spor transferlere devam ediyor

Mardin Temsilcisi 3. Lig ekibi Mazıdağı Fosfat Spor’da transfer rüzgarı devam ediyor.

  • 08.07.2024 10:25
Mazıdağı Fosfat Spor transferlere devam ediyor

Anlaştığı isimlere imza attırmaya başlayan Mazıdağı Fosfat Spor, gelecek vadeden genç kaleci Batıhan Gebecelioğlu, imzayı attı.

Mavi bayazlı kulüp yaptığı açıklamada “2024-2025 sezon transferlerine devam eden kulübümüz, geçen sezon Kastamonu Spor kulübü forması giyen profesyonel kaleci Batıhan Gebecelioğlu, artık Mazıdağı Fosfat Spor kulübü forması giyecek. İmza töreninde yönetim kurulu üyelerimiz hazır bulundu.
Yeni sezonda TFF 3. Lig’de mücadele edecek olan kulübümüzün başarısı için ter dökecek Batıhan Gebecelioğlu’na “Hoş geldin” diyoruz.
Anlaşmanın iki tarafa da hayırlı olmasını dileriz.” ifadelerine yer verildi.

SÜPER LİG KARİYERİ DE BULUNUYOR

2024-2025 sezon transferlerine hız kesmeden devam eden Mazıdağı Fosfat Spor, süper lig’de Kayserispor, PTT 1. Lig’de Akhisarspor’da mücadele eden, 2023-2024 sezonunda Kırşehir FK forması giyen profesyonel orta saha oyuncusu Mert Özyıldırım ile de el sıkıştı. Kulüpten yapılan açıklamada ” Mert Özyıldırım artık Mazıdağı Fosfat Spor kulübü forması giyecek Yeni sezonda TFF 3. Lig’de mücadele edecek olan kulübümüzün başarısı için ter dökecek olan Mert Özyıldırım’a “Hoş geldin” diyoruz. Anlaşmanın iki tarafa da hayırlı olmasını dileriz.” denildi.

HOŞGELDİN ONUR ŞİRİN!

Onur Şirin’i de duyuran Mazıdağı Fosfat Spor Kulübü şu ifadelere yer verdi: “2024-2025 sezonu transferlerine devam eden kulübümüz; Tarsus İdmanyurdu spor ile Düzcespor’da şampiyonluk yaşayan, 2023-2024 sezonunda Amasya FK forması giyen profesyonel stoper Onur Şirin, artık Mazıdağı Fosfat Spor kulübü forması giyecek. Yeni sezonda TFF 3. Lig’de mücadele edecek olan kulübümüzün başarısı için ter dökecek Onur Şirin’e “Hoş geldin” diyoruz.
Anlaşmanın iki tarafa da hayırlı olmasını dileriz.”

HOŞGELDİN MEHMET ERSAVAŞ!

Mazıdağı ekibi Mehmet Ersavaş’a da imzayı attığını duyurdu. Yapılan açıklamada, “2024-2025 sezonu transferlerine devam eden kulübümüz; Nazilli Belediye spor’da 2011-2012 ile 2020-2021 sezonlarında şampiyonluk yaşayan, Geçtiğimiz sezon 3. Lig ekiplerinden Muş 1984 spor ile plaf-off oynayıp tamamlayan tecrübeli orta saha oyuncusu Mehmet Ersavaş ile anlaşmıştır. Kendine Mazıdağı Fosfat Spor FK kariyerinde başarılarla dolu bir sezon dileriz. Yeni sezonda TFF 3. Lig’de mücadele edecek olan kulübümüzün başarısı için ter dökecek olan Mehmet Ersavaş’a “Hoş geldin” diyoruz. Anlaşmanın iki tarafa da hayırlı olmasını dileriz” ifadelerine yer verildi.

Editör: Beşir Şavur

Yorum Yaz