Artukbey

New York'taki 'Kahve Belgeseli'nde Artukbey Dibek kahvesi'de yer aldı

Türk kahvesinin tanıtımı amacıyla hazırlanan, "Başlangıç: Anadolu'nun Türk Kahvesi Öyküleri" belgeseli, ABD turnesine New York Türk Evi'ndeki gösterimiyle başladı. Belgeselde Mardin'in tadı ve kokusu olarak dünyaya kokusu yayılan Artukbey Kahve Markası'nın spesiyali olan Artukbey Dibek Kahve'nin hikayesine de yer verildi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Artukbey'e 'En Kadim Kahve Markası' ödülü

İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi çerçevesinde bu yıl dördüncüsü düzenlenen "IV. Türkiye Altın Marka Ödülleri" halk oylaması sonuçlandı. Altın Zirve ve Kariyer Ödülleri, Ece Gürsel ve Yavuz Seçkin’in sunumuyla bir tur gemisinde yapılan törenle sahiplerini buldu. Törende Anadolu’nun en kadim Kahve Markası Ödülü Artukbey Kahve'nin sahibi İşadamı Tacettin Yertüm'e verildi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ARTUKBEY, Mardinlife Yayın Konuğu

ARTUKBEY Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Tacettin Yertüm Mardinlife Stüdyosunda Günün Konuğu.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Artukbey, dur durak bilmiyor

Yurt içinde ve yurt dışında şubeleşme çalışmalarını hızla sürdüren Artukbey kahve Markası, Türkiye'deki 77'ıncı şubesini Cizre'de hizmette açtı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Artukbey'in Batman'daki 2. Şubesi Dualarla Açıldı

Mardin'de doğup, tadı ve kokusu açılan şubeler aracılığıyla hızla yayılmaya devam eden Mardin'in yerli ve milli markası olan Artukbey Kahve ve Kuruyemiş Batman'da ikinci genelde ise 57. şubesini törenle açtı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ