tatlidede

Camdaki Kız dizisi hangi gün, saat kaçta başlıyor? Camdaki Kız dizisi ne zaman, hangi kanalda yayınlanıyor?

Camdaki Kız dizisinin konusu, dizinin ilk bölümüyle beraber izleyenlerin dikkatini çekti. Kanal D ekranlarında yayına başlayan Camdaki Kız dizisi gündemde konuşulmaya devam ediyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız isimli romanından uyarlanan dizi sosyal medyada tartışılıyor. Peki Camdaki Kız ne zaman oynuyor? Camdaki Kız saat kaçta başlıyor? Camdaki Kız hangi kanalda, hangi gün yayınlanıyor? İşte Camdaki Kız dizisi hakkında merak edilenler...
  • 22.12.2022 18:23
Camdaki Kız dizisi hangi gün, saat kaçta başlıyor? Camdaki Kız dizisi ne zaman, hangi kanalda yayınlanıyor?

Camdaki Kız Dizisi, Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız isimli romanından uyarlanmıştır.

Dizide gerçek bir aşk hikayesi konu edilmektedir. Camdaki Kız dizisinde; Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırıyor.

Başarılı oyuncu kadrosuyla göz dolduran dizide Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek rol alıyor.

Peki Camdaki Kız Dizisi hangi gün, saat kaçta, hangi kanalda oynuyor? İşte Camdaki Kız dizisinin yayın saati...

CAMDAKİ KIZ HANGİ GÜN ÇIKIYOR? SAAT KAÇTA BAŞLIYOR? HANGİ KANALDA OYNUYOR?

Camdaki Kız dizisi her hafta Perşembe günü yeni bölümü ile saat 20:00'da, KANAL D televizyonunda yayınlanıyor.

Yeni sezonda da her zaman olduğu ggibi her hafta Perşembe akşamları yeni bölümleri ile seyircisi karşısına çıkan Camdaki Kız, 60. yeni bölümü ile ekranda yer almaya devam ediyor.

Dizi bu akşam 61. yeni bölüm ile yayın akışında yer aldı.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Biricik, daha önce görülmemiş bir aşk hikayesini bizlere anlatacak dizinin ana karakteri Nalan'ı canlandıracak. Başarılı oyuncu, hayatta yaptığı tercihlerle, izleyiciyi aşka yepyeni bir pencereden baktıracak Nalan karakterinde herkesi kendine hayran bırakacak.

"Neden aşık oluruz? Peki kime aşık oluruz? Aşık olduğumuz kişilerde bizi çeken nedir?" Camdaki Kız, belki de bugüne kadar kendimize hiç sormadığımız bu soruları sordurarak izleyenleri bir iç hesaplaşmayla baş başa bırakacak.

"Camdaki Kız", lüks içinde yaşamış ama 'yok sayılmış' bir çocukluktan gelen iç mimar Nalan ile, sert ve yoksul bir çocukluk geçirmiş elektrikçi Hayri'nin aşk hikayesi. Camdaki Kız, Gülseren Budayıcıoğlu'nun terapisini yürüttüğü gerçek bir çiftin hikayesinden uyarlanmıştır.

Dizide başrolü ise Burcu Biricik canlandıracak. Camdaki Kız dizisiyle Burcu Biricik, daha önce görülmemiş bir aşk hikayesinin ana karakteri olan Nalan'ı canlandıracak.

Başarılı oyuncu, hayatta yaptığı tercihlerle, izleyiciyi aşka yepyeni bir pencereden baktıracak Nalan karakterinde herkesi kendine hayran bırakacak.

Camdaki kız dizi oyuncuları

CAMDAKİ KIZ YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

Editör: Meliha Güneş

Yorum Yaz